Správa siete

Správa siete alebo jednorazové nastavenie do TOP kondície pre firmy a domáce kancelárie.

Získajte plne funkčnú počítačovú sieť bez výpadkov a prerušovaní. Maximálnu rýchlosť a optimálne nastavenie. Pokrytie WiFi bez výpadkov všade, kde potrebujete.

Správa siete pre vašu firmu. Správa firemnej siete. Správa wifi siete.

Správa siete

Správa siete

Získajte rýchlejšiu sieť, wifi a internet bez výpadkov

Bezpečná sieť

Nastavíme a skontrolujeme vám sieť proti útočníkom a neželanému prístupu k vašim dátam.
Napríklad nastavením firewallu alebo oddelením WiFi siete pre interných pracovníkov a pre návštevy.
Nastavíme vám bezpečné pripojenie na internet a váš firewall tak, aby nikto neoprávnený nemohol pristupovať k vašim údajom.

Rýchla sieť a internet

Sieťové prvky nastavíme a vyberieme tak, aby ste mali najvyššiu možnú rýchlosť pripojenia na internet alebo k serveru.
Pomôžeme vám vybrať správne internetové pripojenie, zabezpečíme jeho optimálne a bezpečné napojenie na počítače a sieť.

Pripojenie z domu

Ak sa potrebujete pripojiť do svojej siete z domu alebo iného miesta, zriadime vám bezpečné pripojenie VPN. Pre vašu bezpečnosť je VPN pripojenie šifrované. Pripojiť sa môžete k vašim serverom, pristupovať k súborom, tlačiarňam alebo pracovať vzdialene na počítači.

Správa siete a jej bezpečné nastavanie.

Základné služby správy firemnej siete. V prípade iných požiadaviek nás kontaktujte. Naši sieťoví experti vám poradia a nastavia všetko podľa vašich požiadaviek.

Správa siete obsahuje riadenie, monitorovanie a nastavovanie vašej siete tak, aby bezchybne fungovala a všetky sieťové prvky boli vždy a rýchlo dostupné. Počítačovú sieť tvorí najmä pasívna čast – kabeláž a jej rozvody a aktívne sieťové prvky ako switche, routre alebo modemy. Zabezpečíme, aby váš server, tlačiareň alebo prístup na internet išiel na maximálny výkon.

Správa siete – cena vybraných položiek

Správa sieteUpratanie malej rozvodnej skrinedopyt

Zahŕňa všetky úkony na vašej sieti potrebné na jej bezpečnú prevádzku a nastavenie. Sieťová mapa, inventarizácia sieťových prvkov, optimalizácia výkonu.

Oprava siete a WiFiEUR120

Kontrola aktuálnej siete, vyhľadanie príčiny výpadkov alebo pomalej rýchlosti. Prestavenie a konfigurácia sieťových prvkov pre nápravu. V prípade potreby odporúčanie na výmenu alebo dokúpenie komponentov na vyriešenie problému.

Pripojenie z domuEUR180

Zriadenie VPN pripojenia na vašom existujúcom serveri alebo firewalle, vrátane nastavenia 2 počítačov na vzdialený prístup.

Získajte kontrolu a prehľad nad kabelážou a rozvodnými skriňami, ktoré vám prehľadne a funkčne upraceme.

Máte výpadky alebo sa čudujete ako vám môže sieť fungovať, keď v rozvodnej skrini je všetko neprehľadne poprepletané? Bojíte sa v nej čohokoľvek dotknúť?

Malá skriňaUpratanie malej rozvodnej skrineEUR60

Skriňa do 11U alebo do výšky 50cm.

Usporiadanie a zorganizovanie káblov do zväzkov. Usporiadanie zariadení do úhľadných celkov. Identifikovanie a označenie dôležitých prípojných bodov menovkami.

Stredná skriňaUpratanie strednej rozvodnej skrineEUR120

Skriňa do 22U alebo do výšky 100cm.

Usporiadanie a zorganizovanie káblov do zväzkov. Usporiadanie zariadení do úhľadných celkov. Identifikovanie a označenie dôležitých prípojných bodov menovkami.

Veľká skriňaUpratanie veľkej rozvodnej skrineEUR240

Skriňa vyššia ako 22U alebo vyššia ako 100cm.

Usporiadanie a zorganizovanie káblov do zväzkov. Usporiadanie zariadení do úhľadných celkov. Identifikovanie a označenie dôležitých prípojných bodov menovkami.

Všetky uvádzané ceny sú bez DPH.

Kým odídete.

Napíšte nám čo chcete vyriešiť alebo čo hľadáte. Niekedy sa stačí opýtať, aby ste sa ľahko dostali k riešeniu, ktoré ťažko hľadáte.

> DOTAZNÍK <

Alebo sa s nami spojte.

Ďakujeme.