Správa počítačov

beard-chair-computer-840996

Správa počítačov, notebookov a smartfónov

Ponúkame všetky úkony spojené s celým životným cyklom počítačov.

Výber zariadenia, dodanie, odbornú inštaláciu operačného systému a aplikácií, zapojenie pracovného miesta, zaevidovania v inventári, údržba funkčnosti a opravy, zmeny v nastaveniach až po bezpečnú likvidáciu.

Pomoc s počítačom

Pomôžeme vám s vaším počítačom, notebookom alebo smartfónom.

Inštalácia pracovnej stanice

Vyberieme vám vhodný počítač, operačný systém a ďalší software potrebný pre vašu prácu. Počítač odborne nainštalujeme, zabezpečíme proti vírusom a strate dát a pripojíme do počítačovej siete.

Správa počítačov

Opravíme všetko, čo prestalo fungovať alebo nefunguje správne. Nefunkčný program, nefunkčnú tlačiareň, vypadávajúce pripojenie do siete a ďalšie ťažkosti, ktoré vám prekážajú v práci. Nainštalujeme nové programy a doplnky podľa vašich potrieb. Zabezpečím zoznam vašich počítačov a inštalovaného software.

Bezpečné vymazanie

Chystáte sa vyradiť alebo darovať počítač, ale bojíte sa, aby na ňom nezostali vaše firemné alebo súkromné dáta? Zabezpečíme bezpečnú likvidáciu alebo bezpečné vymazanie pamäťových médií a nastavení systému. Potom môžete zariadenie s kľudom odovzdať na ekologickú likvidáciu alebo aj darovať.

Základné služby inštalácie počítača

Inštalácia OS WindowsInštalácia operačného systému Microsoft WindowsEUR39

Kompletná inštalácia operačného systému Windows, verzie 7,8,10, inštalácia všetkých aktualizácií operačného systému pre maximálnu bezpečnosť, inštalácia všetkých ovládačov zariadení a základných nástrojov.

Inštalácia Apple OSInštalácia operačného systému AppleEUR49

Kompletná inštalácia operačného systému iOS, inštalácia všetkých aktualizácií operačného systému pre maximálnu bezpečnosť, inštalácia všetkých ovládačov zariadení a základných nástrojov.

Inštalácia aplikácieInštalácia jednej aplikácie (software)EUR10

Inštalácia požadovanej aplikácie potrebnej pre vašu prácu. Napríklad balík MS Office, Pohoda, Adobe Photoshop, AutoCad, atď.

Všetky uvádzané ceny sú bez DPH.

Služby údržby počítača

Správa PC alebo NBInštalácia operačného systému Microsoft WindowsEUR20

Služba mesačnej správy jedného PC alebo Notebooku. Zahŕňa neobmedzený počet volaní na Helpdesk, neobmedzený počet odstránených porúch na už inštalovaných aplikáciách. Nezahŕňa službu reinštaláciu a hardwarové poruchy.

Prenos dátPrenos dát na iný počítač alebo iné dátové médiumEUR10

Prenos alebo kopírovanie dát z počítača alebo notebooku na iný počítač alebo USB disk. Napríklad pri reinštalácii, presune užívateľa na iný počítač, pred zanesením počítača do servisného strediska.

Pripojenie k sietiPripojenie počítača k sieti a sieťovým zariadeniamEUR10

Pripojenie počítača do siete alebo domény. Pripojenie požadovaných sieťových súborových priečinkov alebo tlačiarní.

Všetky uvádzané ceny sú bez DPH.