Správa IT – komplexná

Správa IT

Zabezpečíme všetky úkony pre vaše IT prostredie. Pracujeme ako vaše IT oddelenie. Smerujete na nás všetky vaše požiadavky ohľadom počítačov, sietí, tlačiarní, pripojenia a my vám ich riešime. K dispozícii máte tím profesionálnych odborníkov. IT oddelenie ako služba (ITaaS).

web-3706562_1920

Správa IT - pošlite svoju požiadavku teraz!

Potrebujete niečo vyriešiť alebo zlepšiť ?

Správa IT – Zmluvné varianty

Ponúkame flexibilné možnosti správy IT podľa potrieb vašej spoločnosti. Pre zmluvných klientov poskytujeme garancie a vysokú mieru podpory na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Sami si určíte, ktorý variant je pre vás najvýhodnejší.

Poskytujeme aj BREAK & FIX servis

Našu kvalitu, vysoké štandardy, bezpečnosť a rýchlosť, vieme pretaviť do skvelých služieb opravy a údržby bez nutnosti zmluvného servisu. Radi pomôžeme aj vám. Pre všetky firmy aj domáce kancelárie.

Flexibilné varianty IT služieb – vyberte si!

Správa IT vo výhodných cenách. Cena správy IT pre firmu už od 25Eur bez DPH.

Vysoká miera automatizácie IT procesov a použitie moderných technológii zabezpečuje vysokú pridanú hodnotu za výhodnú cenu.

Break & Fix servisMáte sa na koho obrátiť

Máte nefunkčný počítač, tlačiareň, sieť, pripojenie na internet?

Spojte sa s nami a zabezpečíme rýchlu opravu a prípadný návrh lepšieho riešenia.

Jednorázová platba za vykonané služby.

Požiadavka

Manažované službyVšetko vám opravíme

Nízky zmluvný poplatok.

Manažovaný počítač, server, sieť. Fixný poplatok za službu.

Pokrýva všetky práce na udržanie plnej funkčnosti všetkých počítačov, serverov a siete.

Požiadavka

PredplatnéDohodnutý počet hodín

Dohodnutý zmluvný rozsah hodín.

Pokrýva všetky potrebné práce na vašich počítačoch, serveroch a sieti v zmluvne dohodnutom rozsahu hodín mesačne alebo ročne.

Požiadavka

All InclusiveVšetko v jednom poplatku

Fixný zmluvný poplatok.

Pokrýva neobmedzený počet hodín prác na vašich počítačoch, sieti a serveroch na základe Fair Use Policy určenej spoločným plánovaním potrieb zvyčajne na rok dopredu.

Požiadavka

Naše záruky pri správe IT

Vysoká bezpečnosť

Zabezpečíme vám sieť, počítače a servery pred vírusmi a hackermi. Vaše údaje zostanú chránené pred zneužitím, krádežou alebo vymazaním. Účinné riešenia aj proti ransomware.

Prehľad a jednoduchosť

Zabezpečíme, že váš počítačový systém bude jednoduchý a prehľadný. Spoľahnite sa na našu dlhodobú prax a skvelých pracovníkov.

Rýchle a funkčné

Vaše počítače, servery a sieť budú rýchle a funkčné. Minimálne výpadky a vysoká dostupnosť až 99,8%.

Naše postupy pri správe IT

ITIL štandard

Pracujeme podľa štandardu ITIL pre riadenie IT služieb. To nám umožňuje flexibilne a efektívne poskytovať služby malým aj veľkým firmám na rovnakej úrovni.

Monitoring NonStop 24/7

Vaše počítače, servery a sieť neustále monitorujeme, zabezpečujeme a aktívne dolaďujeme. Neustále zvyšujeme dostupnosť a bezpečnosť. Znižujeme hrozby výpadkov a straty dát.

Ticketing a reporting

Všetky činnosti prebiehajú pomocou ticketovacieho systému. Každá požiadavka je zaevidovaná, každý náš krok detailne popísaný a úlohy včas vyriešené. Každý mesiac od nás dostanete podrobný prehľad činností, ktorý vám umožní riadiť vaše IT.

Dokumentácia

Spisujeme pre vašu sieť postupy a informácie, ktoré nám umožňujú rýchlo reagovať na vzniknuté situácie. Vďaka dokumentácii môžeme  lepšie pracovať v tíme s vysokou mierou zastupiteľnosti.

Vzdialený prístup

Pre vysokú rýchlosť a efektivitu väčšinu práce robíme pomocou vzdialenej správy počítačov, serverov a sietí. Tak dosahujeme ešte rýchlejšiu dobu odozvy.

Hodnotenie

Po každom našom zásahu nás môžete hodnotiť. Automaticky vám zašleme formulár na hodnotenie našej práce, komunikácie a prevedenia. Radi vás počúvame a zlepšujeme sa.

AKCIA! Získajte teraz služby Microsft 365 Business BASIC s 50% zľavou na prvý rok používania vo vašej firme. Platíte až o 6 mesiacov.

Potrebujete poradiť ohľadom služieb a aplikácií Microsoft 365 a Office 365?

Kontaktujte nás. Poradíme a ušijeme pre vás riešenie na mieru.

Kontakujte nás tu.