Office 365 Business pre firmy a podnikateľov

Office 365 Business pre firmy a podnikateľov

Prostredníctvom služieb Office 365 Business sú nástroje Word, Excel, PowerPoint a Outlook k dispozícii, kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete. Keďže sú vaše súbory uložené online v službe OneDrive (1TB), máte ich stále k dispozícii a môžete na nich tímovo spolupracovať . Dokonca aj naraz, v reálnom čase. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

K dispozícii máte aj rôzne cloudové služby v závislosti od vami vybranej varianty. Ceny začínajú už od 1,70Eur na mesiac a môžete ich rôzne kombinovať.

Vďaka tomu, že sme Microsoft Cloud Reseller, vám vieme licencie zabezpečiť aj v ten istý pracovný deň.

Chceli by ste premigrovať do cloudu?

Bojíte sa straty dát? Neviete sa dostať k dátam kedykoľvek? Prejdite do cloudu!

Prvých 30 dní máte ZDARMA. Kým všetko prenesieme za nič neplatíte.

Office 365

Office365-apps

Ak chcete zistiť viac o službách Office 365, prečítajte si článok Čo je Office 365.


Office môžete používať prakticky všade

Prostredníctvom služieb Office 365 Business sú nástroje Word, Excel, PowerPoint a Outlook k dispozícii, kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujete.

Zjednodušená spolupráca

Keďže sú vaše súbory uložené online, môžete ich zdieľať s každým, dokonca na nich aj spolupracovať v reálnom čase. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Vždy aktuálne nástroje a súbory

OneDrive for Business ukladá súbory online, takže sú vždy synchronizované a aktuálne. Aplikácie balíka Office sa takisto neustále aktualizujú na najnovšiu verziu.

Zdieľanie

Pokročilé možnosti zdielania

Získajte spoločný adresár kontaktov, spoločný priečinok pošty alebo úloh. Pracujte spoločne na dokumentoch, zdieľajte ich medzi sebou. Buďte produktívny z počítača, notebooku alebo vášho telefónu. V práci, doma, u klienta – kdekoľvek.

Schránka 50GB

Viac ako len poštová schránka.

Získajte poštovú schránku s kapacitou 50GB pre každého. Email do mobilu v aplikácii Outlook mobile. Synchronizujte kalendár a kontakty medzi telefónom a počítačom. Tak ich budete mať neustále k dispozícii.

OneDrive 1TB

1TB (1000GB) pre každého

Ukladajte bezpečne súbory do cloudu bez obmedzení. Súbory uložené do OneDrive alebo SharePoint máte k dispozícii na všetkých zariadeniach – počítač, notebook a telefón.

Vyžiadajte si PDF s prehľadom služieb a funkcií.

Pošleme vám podrobný popis funkcií a porovnania Office 365 a Microsoft 365.

Office 365 skúšobná verzia

30 denná bezplatná skúšobná verzia Office 365

Vyskúšajte 30 dennú skúšobnú verziu Office 365 pre vašu firmu vo verzii Office 365 Business Premium až pre 25 užívateľov. Na zriadenie stačí požiadať cez náš kontaktný formulár. Žiadne záväzky. Rýchle zriadenie. Pred predajné poradenstvo zadarmo.


Služba Microsoft Office 365 Business ceny.

Podnikové služby pre zdieľanie, ukladanie a zdieľanie súborov, telekonferencie a poštové schránky s kontaktami a kalendárom. Najlepšia produktivita.

Microsoft office 365 Business cena – ročná viazanosť:

Služba Microsoft Exchange Online

Poštová schránka pre osobnú produktivitu a pre spoločnosti.

Microsoft Exchange Online cena – ročná viazanosť:

KioskZákladná poštová schránkaEUR1,70

Základná poštová schránka v systéme Office 365. Určená pre schránky, ktoré nepotrebujú pokročilú funkcionalitu a postačuje prístup cez POP3 a IMAP.

Plan 1Exchage Online Plan 1EUR3,40

Plnohodnotná email schránka systému Exchange. Správy, kalendár, kontakty, zdieľanie. Určená pre najlepšie zdieľanie a spoluprácu v tíme, ale aj osobnú produktivitu. Každá schránka má kapacitu 50GB. Dostupná zo všetkých pripojených zariadení – počítač, notebook, telefón, online cez webový prehliadač.


Služba Microsoft Exchange OneDrive

Najvhodnejšie pre podniky, ktoré potrebujú zdieľanie súborov a ukladací priestor vo OneDrive.

Microsoft Exchange OneDrive cena – ročná viazanosť:

OneDrive for businessSlužba OneDriveEUR4,20

1 TB ukladacieho priestoru vo OneDrive na používateľa. Ukladanie súborov až do veľkosti 15 GB. Vytváranie a úprava wordových, onenotových, powerpointových a excelových dokumentov z prehliadača v službe Office Online. Prístup k súborom z ľubovoľného miesta vďaka mobilným aplikáciám OneDrive pre Android™, iOS a Windows.


Všetky uvádzané ceny sú bez DPH.

Objednajte si bezplatnú skúšobnú verziu Office 365 Premium na 1 mesiac zadarmo pre 25 užívateľov pre firmy. Ak ste škola, učiteľ alebo študent získajte 5000 licencií Office 365 a TEAMS zadarmo.

V prípade otázok nás kontakujte.