Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65

147.60  s DPH

Profesionálna bezdrôtová náhlavná súprava, Bluetooth, USB, 3,5 mm jack

Kategórie: Značka:
Zobraziť košík

Popis

Jabra Evolve 65 je profesionálna bezdrôtová náhlavná stereo súprava, ktorá je určená predovšetkým pre tých, ktorí kvalitnú a káblami nezviazanú komunikáciu po internete potrebujú k svojej každodennej pracovnej činnosti. Spoločnosť Jabra sa preto postarala o to, aby každá súprava bola vyrobená z tých najlepších možných materiálov, disponovala špičkovou kvalitou zvuku a radom optimalizovaných funkcií, ktoré pozdvihnú vašu komunikáciu na novú úroveň.

Model Jabra Evolve 65 je navrhnutý tak, aby vám za pomoci digitálneho spracovania signálu DSP zaistil lepšie hovory vďaka reproduktorom, ktoré boli optimalizované na prenos hlasu. Jeho pýchou je rozhodne mikrofón s funkciou potlačenia šumu, vďaka čomu efektívne eliminuje hluk, spôsobený VOIP aplikáciami, či šumom signálu.

Predstavte si potenciál efektívnej komunikácie, ktorá úplne postráda akékoľvek drôtové pripojenie. S Jabra Evolve 65 o umiestnení svojho pracoviska rozhodujete vy, nie úloha samotná. S bezdrôtovými technológiami Bluetooth a NFC možno súpravu ľahko pripojiť k PC, inteligentnému telefónu, či tabletu, vďaka čomu budete môcť konverzovať v podstate odkiaľkoľvek a to skutočne dlho – až celých 10 hodín.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.


Pridajte prvú recenziu pre “Jabra bezdrôtová náhlavná súprava Evolve 65”