Manažovaná bezpečnosť IT

Manažovaná bezpečnosť

Manažovaná bezpečnosť je balík služieb na riadené zabezpečenie vášho IT prostredia pred bezpečnostnými hrozbami a stratou dát.

Máte zakúpený antivírus, zálohovanie a systémy nastavené na automatické aktualizácie? A máte istotu, že to aj funguje? Alebo len dúfate. :)

Ste si istý, že všetky vaše počítače sú bezpečné?

Chceli by ste mať kontrolu nad bezpečnosťou počítačov a siete?

Útoky na firmy sú stále rýchlejšie a častejšie. Viete, či máte na všetkých počítačoch funkčný a aktualizovaný antivírus? Monitorujete neúspešné pokusy o narušenie bezpečnosti? Ste si istý, že záloha funguje každý deň tak ako ste plánovali?

Manažované bezpečnostné aktualizácie software

Aktualizácia softwaru je v informatike postup, pri ktorom je do počítača inštalovaná najnovšia verzia jeho programového vybavenia. Aktualizácia sa vykonáva z dôvodu implementácie vyššej bezpečnosti, opráv chyb. Používa sa aj slovo patch (ang. záplata).
Aktualizácie vykonávame na operačnom systéme a software Microsoft – operačné systémy, všetky verzie balíka Office a mnohé ďalšie.
Výhodou našej služby je aj inštalácia aktualizácie aj na ďalšie dôležité programy ako sú aplikácie Adobe, Oracle JAVA, Google, Mozzila, WinZip a ďalšie.

Manažovaný cloud Antivírus

Inštalácia a kontrola stavu antivírového programu na vašich počítačoch a serveroch. Používame špičkový antivírus BitDefender.

Automatizácia a kontrola.
Mať v dnešnej dobe inštalovaný antivírus nestači. Treba vedieť či antivírus je aj aktualizovaný a pracuje. Až vtedy máte ochranu pod kontrolou.

Manažované zálohy do cloudu

Moderný a spoľahlivý záložný systém do cloudu. Zálohovať môžete svoje fyzické aj virtuálne servery. Jednoduchá cenová politika podľa počtu serverov.
Vďaka tejto jednoduchej, výkonnej a cenovo dostupnej službe vaše zálohy smerujú priamo na našu globálnu sieť – účelovo vytvorený privátny cloud. Naša hlboká deduplikácia robí zálohovanie (a obnovu) aj pre vaše najväčšie servery rýchlo a efektívne.