Správa IT

Správa IT je náš hlavný produkt

Naša správa IT je postavená na najmodernejších postupoch správy IT systémov a ochrany počítačových systémov vytvorená 30 ročnou históriou.

Balíky správy IT sú cenovo výhodné pre všetky veľkosti firiem a odvíjajú sa od počtu vašich zariadení. Rovnaký vysoký štandard u nás získate ak máte 1 počítač alebo 500.

komplexná správa IT

Získajte kontrolu nad počítačmi za rozumnú cenu

Nechajte si harmonizovať vaše IT prostredie a manažujte s nami vaše IT prostriedky

Správa IT podľa SANDING s.r.o.

Vďaka našej správe IT získate spoľahlivé manažované IT prostredie, na ktoré sa môžete spoľahnúť každý deň. Balíky správy IT  zahŕňajú najmä služby užívateľskej podpory-helpdesk, nepretržitý (24/7) dohľad nášho sieťového operačného strediska, správy serverov, správy počítačov, správy počítačovej siete a správy tlačiarni podľa potrieb vašej spoločnosti. Odporučíme a dodáme správne počítače a ďalšie zariadenia pre podnikanie. 

Samozrejmosťou súčasťou našej správy IT je aj základná bezpečnostná hygiena, ktorá vás ochráni pred kybernetickými útokmi – firewall, antivírusový program, zálohovanie na bezpečné miesto, denná inštalácie bezpečnostných aktualizácii a ochrana pred nebezpečnými webovými stránkami aj s reportom. 

Jadrom našej správy IT je vysoká štandardizácia, bezpečnosť a funkčnosť všetkých systémov s neustálym dohľadom sieťového operačného strediska a vylaďovaním vášho IT prostredia skúseným tímom IT odborníkov

Používame vysokú štandardizáciu procesov, čo dokladuje náš certifikát ISO 9001 v oblasti poskytovania IT služieb.

Pretože to myslíme vážne, SANDING s.r.o, má poistenie zodpovednosti za škody spôsobené prevádzkovou činnosťou na 100.000 Eur.

K balíkom manažovanej správy IT poskytujeme rôzne doplnkové služby podľa vašej potreby ako je zálohovanie dát a aplikácií, cloudové VPN, prepojenie pobočiek a mnohé ďalšie. Informujte sa na možnosti správy IT pre vašu spoločnosť.

Správa IT so SANDING s.r.o. je vaša cesta ako profesionálne manažovať vaše počítače, servery, siete, dáta a plánovať rozvoj s tým ako rastie vaša firma.

Sprava IT ako služba (ITaaS).

Zabezpečíme pre vás všetky úkony spojené s používaním vašich IT prostriedkov. Pracujeme ako vaše IT oddelenie za zlomok ceny odborníka. Vždy sa máte na koho obrátiť. Smerujete na nás všetky vaše požiadavky ohľadom počítačov, sietí, tlačiarní, pripojenia a my vám ich riešime. K dispozícii máte tím profesionálnych odborníkov

Potrebujete si nás vyskúšať pred tým ako s nami uzavriete zmluvu? Alebo potrebujete okamžitú IT pomoc? Využite naše jednorazové služby opravy.

Našu kvalitu, vysoké štandardy, bezpečnosť a rýchlosť, vieme pretaviť do skvelých služieb opravy a údržby bez nutnosti zmluvného servisu. Radi pomôžeme aj vám. IT pomoc pre všetky firmy, domáce kancelárie aj IT odborníkov.

Správa IT – Zmluvný IT servis

Cena správy IT je nastavená tak nízko, aby ju vysoko prevažovala cena vašich dát, ochrana pred nechcenými výpadkami alebo ochrana pred stratou dát.

Zmluvná správa IT pre firmu už od 30 Eur bez DPH.

Ceny balíkov správy IT zariadení sú na úrovni výšky mobilných paušálov, čím vám prinesú predvídateľné výsledky aj náklady.

Ponúkame flexibilné možnosti správy IT podľa potrieb vašej spoločnosti. Radi vám poskytneme cenník IT služieb a cenník cloudových služieb. Vyžiadajte si ich cez kontaktný formulár.

Pre zmluvných klientov poskytujeme garancie a vysokú mieru podpory na dosiahnutie požadovaných výsledkov.

Sami si určíte, ktorý variant je pre vás najvýhodnejší.

Chcete mať spoľahlivé a vysoko funkčné IT prostredie?

Vyberte si z našich flexibilných variant  IT služieb! Zmluvný IT servis podľa vašich potrieb. Súčasťou služby správa IT je aj správa počítačov, správa serverov a správa siete. Vy si určíte, o ktoré časti sa máme postarať.

Používame vysokú miera automatizácie IT procesov a najmodernejšie technológie zo sveta IT. To pre vás zabezpečuje vysokú pridanú hodnotu za výhodnú cenu.


Základné produkty správy IT

balík Funkčné ITVšetko vám opravímedopyt

Nízky zmluvný poplatok za záruku funkčnosti vašich IT zariadení.

Všetko, čo je súčasťou základného balíka + pokrýva všetky práce na udržanie „adekvátnej“ funkčnosti všetkých počítačov, serverov a siete.

Požiadavka

Projektové hodinyDohodnutý počet hodíndopyt

Dohodnutý zmluvný rozsah hodín v zľavnenej cene oproti bežnej hodinovej sadzbe.

Pokrýva všetky potrebné práce na vašich počítačoch, serveroch a sieti v zmluvne dohodnutom rozsahu hodín mesačne alebo ročne.

Požiadavka

All InclusiveVšetko v jednom poplatkudopyt

Fixný zmluvný poplatok.

Pokrýva neobmedzený počet hodín prác na vašich počítačoch, sieti a serveroch na základe Fair Use Policy určenej spoločným plánovaním potrieb zvyčajne na rok dopredu.

Požiadavka

Správa IT a naše záruky pre všetky služby

Vysoká bezpečnosť

Zabezpečíme vám sieť, počítače a servery pred vírusmi a hackermi. Vaše údaje zostanú chránené pred zneužitím, krádežou alebo vymazaním. Účinné riešenia aj proti ransomware.

Prehľad a jednoduchosť

Zabezpečíme, že váš počítačový systém bude jednoduchý a prehľadný. Spoľahnite sa na našu dlhodobú prax a skvelých pracovníkov.

Rýchle a funkčné

Vaše počítače, servery a sieť budú rýchle a funkčné. Minimálne výpadky a vysoká dostupnosť až 99,8%.

Správa IT  – naše postupy pre všetky služby

ITIL štandard

Pracujeme podľa štandardu ITIL pre riadenie IT služieb. To nám umožňuje flexibilne a efektívne poskytovať služby malým aj veľkým firmám na rovnakej úrovni.

Monitoring NonStop 24/7

Vaše počítače, servery a sieť neustále monitorujeme, zabezpečujeme a aktívne dolaďujeme. Neustále zvyšujeme dostupnosť a bezpečnosť. Znižujeme hrozby výpadkov a straty dát.

Ticketing a reporting

Všetky činnosti prebiehajú pomocou ticketovacieho systému. Každá požiadavka je zaevidovaná, každý náš krok detailne popísaný a úlohy včas vyriešené. Každý mesiac od nás dostanete podrobný prehľad činností, ktorý vám umožní riadiť vaše IT.

Dokumentácia

Spisujeme pre vašu sieť postupy a informácie, ktoré nám umožňujú rýchlo reagovať na vzniknuté situácie. Vďaka dokumentácii môžeme  lepšie pracovať v tíme s vysokou mierou zastupiteľnosti.

Vzdialený prístup

Pre vysokú rýchlosť a efektivitu väčšinu práce robíme pomocou vzdialenej správy počítačov, serverov a sietí. Tak dosahujeme ešte rýchlejšiu dobu odozvy.

Hodnotenie

Po každom našom zásahu nás môžete hodnotiť. Automaticky vám zašleme formulár na hodnotenie našej práce, komunikácie a prevedenia. Radi vás počúvame a zlepšujeme sa.