IT služby

IT služby

SANDING poskytuje profesionálne IT služby a riešenia v oblasti správy IT, správy siete, správy počítačov, správy serverov, IT outsourcingu a moderných cloudových služieb pre firmy.

Naši klienti sú moderné firmy všetkých veľkostí a domáce kancelárie najmä v oblasti profesionálnych služieb. Naša spoločnosť poskytuje IT služby s 30 ročnou tradíciou. V priebehu času naše IT služby a postupy neustále zlepšujeme, aby naša práca bola stále na vysokej úrovni a vždy o krok vpred. To sa nám darí dosahovať aj vďaka spolupráci s veľkými nadnárodnými spoločnosťami, kde poskytujeme IT služby na medzinárodnej úrovni hlavne v regióne východnej Európy. Úspešné medzinárodné skúsenosti potom uplatňujeme do nášho Slovenského prostredia.

Naše IT služby poskytujeme s víziou dlhodobej vzájomne výhodnej spolupráce a preto najdlhšie spolupráce trvajú už viac ako 20 rokov.

Meníme sa najlepšieho poskytovateľa IT služieb!

Vízia IT služieb SANDING s.r.o.:

Zavádzame zlepšenia a manažujeme IT prostredie našich klientov podľa ich potrieb. Garantujeme najvyššiu funkčnosť a bezpečnosť.

Dodávame vyvážený a funkčný mix moderných IT zariadení, štandardizovaných IT postupov, cloudových služieb, nekompromisnej IT bezpečnosti, s podporou automatizácie administratívnych postupov.

Výsledok je agilné IT prostredie umožňujúce pružne reagovať na reálne potreby klienta. Nové prostriedky umožňujú bez navýšenia nákladov dosahovať rast a lepšie výsledky.

Potrebujete profesionálne IT služby?

Dodávame profesionálne IT služby za prijateľnú cenu.

IT služby, správa počítačov, správa siete, IT outsourcing, plánovanie IT, stratégia rozvoja IT a mnoho viac.

Kliknite a zistite viac o našej ponuke IT služieb.