Zálohovanie dát Microsoft 365 – Exchange, OneDrive, SharePoint

Zálohovanie dát Microsoft 365 – emaily v Outlooku a súbory OneDrive

Keď si podniky osvojujú aplikácie SaaS a presúvajú zdroje do cloudu, Microsoft 365 (predtým známy ako Office 365) sa rýchlo stáva štandardom. Softvér na báze cloudu môže ušetriť peniaze a potenciálne vás odbremeniť od problémov so správou aplikačných serverov. Prevod však môže viesť k falošnému pocitu bezpečia, ak predpokladáte, že spoločnosť Microsoft spracuje všetky vaše potreby týkajúce sa uchovávania a obnovy údajov.

Aj keď je pravda, že niektoré vydania Microsoft 365 obsahujú možnosti prevencie straty dát a zadržania v spore, nie sú to rovnaké prostriedky ako zálohovanie. A nie každý malý podnik chce investovať do podnikových licencií. Zabudované možnosti nevytvárajú druhú kópiu vašich údajov, ktoré sú uložené na samostatnom fyzickom mieste. Zabudované nástroje nie sú určené na rýchle obnovenie odstránených e-mailov alebo údajov. Nástroje na obnovu v rámci súborového „koša“ sa dajú ľahko použiť pre okamžitú obnovu malého počtu súborov.

Zálohujte dáta Microsoft 365 v systéme COVEBackup.

Zálohovanie Microsoft office 365

Zálohovanie Microsoft 365

Informujte sa na podmienky a vašu cenu.

Rýchly a prehľadný nástroj na zálohovanie a obnovu. Pre každého, kto si cení svoje dáta.

Základná cena zálohy Microsoft 365 2,90Eur/mesačne na užívateľa. Neobmedzený objem dát. Nasadenie v rámci 1 dňa.

Ochrana súborov a dát pred stratou údajov

Používatelia môžu často nechtiac (alebo zámerne) zmazať dôležité e-maily alebo súbory OneDrive či SharePoint. Ak k tomu dôjde, program N-Able™ Backup ponúka možnosť rýchlo vyhľadať a obnoviť to, čo potrebujete, bez toho, aby ste museli od spoločnosti Microsoft vyžadovať tiket na podporou.

Obnova dát vo vybranom čase

Poštové schránky Exchange sa zálohujú automaticky až šesťkrát denne a zálohy účtov OneDrive a SharePoint sa vykonávajú automaticky až štyrikrát denne, čo vám dáva viac denných bodov obnovenia. Vyberte si ten, ktorý chcete, a rýchlo sa zotavte.

Automatizácia zálohovania účtov 365

N-able zálohovanie vám pomôže nájsť správnu rovnováhu medzi automatizáciou a riadením. Môžete ručne vybrať, ktoré účty Exchange a poštové schránky chcete chrániť, alebo automaticky pridať novovytvorené účty Microsoft 365 do plánu zálohovania.

Uchovávanie dát a súlad so zákonmi

Údaje servera Exchange, OneDrive a Sharepoint sa uchovávajú 7 rokov, vďaka čomu si môžete vybrať z mnohých potenciálnych bodov obnovenia.

Zálohovanie Microsoft 365 backup

N-Able a CoveBackup je obchodná značka N-able Solutions ULC a N-able Technologies Ltd.