Zálohovanie a ochrana dát – COVE Data Protection

COVE Data Protection – ochrana dát

V dnešnej dobe sú dáta nezanedbateľnou súčasťou pre podniky akýchkoľvek veľkostí a odvetví. Strata dát môže mať zničujúce následky nielen pre vašu firmu, ale aj pre dôveru zákazníkov. Zálohovanie dát je preto nevyhnutnosťou a je dôležité zvoliť spoľahlivé a efektívne riešenie. Jedným z týchto riešení je ochrana dát COVE Data Protection od renomovanej spoločnosti N-Able, SaaS riešenia zálohovania poslednej generácie.

Služba COVE Data Protection

V prípade záujmu, alebo otázok hľadom produktu nás neváhajte kontaktovať.

Zálohovanie MS365 do sieťového operačného centraMost PopularEUR2,90

Súbory z aplikácií OneDrive, SharePoint, Exchange/Outlook, kalendár a kontakty. Bez limitu na úložný priestor.

Zálohovanie počítača do inej lokality - SúboryMost PopularEUR17

Všetky alebo vybrané adresáre s predplateným úložiskom 100 GB na mesiac.

Zálohovanie servera do inej lokalityMost PopularEUR77

Celý server alebo vybrané adresáre, sieťové jednotky, SQL databázy, s predplateným úložiskom 500 GB.

Pri predplatnom na viacero serverov a PC sa úložný priestor kumuluje a môže sa využívať rozložený podľa potreby. Napr. 2xServer a 1xPC máte k dispozícii 1,1TB spoločného úložného priestoru.

Pri zálohovaní Microsoft 365 je úložisko bez limitu. Systém počíta a účtuje počet chránených užívateľov (nemusíte chrániť všetkých užívateľov) podľa vybraných osobných úložísk OneDrive a Exchange alebo spoločných úložísk SharePoint. Nechajte si spraviť kalkuláciu.

COVE Data Protection poskytuje funkcie nie len pre účinné Disaster recovery, ale taktiež pre udržiavanie celkovej bezpečnosti vašich dát.

V jednom predplatnom na zálohovanie je zahrnutý:

 1. backup pre software,
 2. webová konzola
 3. predplatené dátové úložisko – 100GB, 500GB alebo bez limitu pre MS365
 4. automatické rozšírenie úložiska za výhodnú cenu, účtovanú za uložené GBs nad limit predplatného

Všetko čo potrebujete na spustenie zálohovania takmer okamžite. Veľmi jednoduché a rýchle spustenie. Zálohovanie viete inštalovať a spustiť aj do 15 minút.

To všetko bez extra poplatkov za zariadenia, disky alebo ďalšie potrebné cloudové služby. All-In-One riešenie. Jednoduchšie to už byť nemôže.

COVE sa dodáva ako služba, takže všetky aktualizácie, opravy a údržbu zabezpečíme za vás. Backup jednoducho pracuje automaticky bez dodatočných zásahov. Je možné zálohovať široký rozsah dát akými sú dokumenty, súbory, Servery, počítače na Windows, Mac, Linux a Microsoft 365 úložiská – súbory OneDrive, SharePoint, Exchange/Outlook pošta, kalendár a kontakty.

Disaster recovery

 • Standby image
 • Bare metal recovery
 • Rýchlo obnovujte všetko alebo len potrebné súbory
 • Off-line (v cloude) záloha aj rýchla obnova z lokálneho disku
 • Automatizované testy obnovy – extra služba

Archivovanie

 • Uloženie na privátnom Cloude
 • Šifrovanie AES-256
 • Neobmedzené ukladanie – retention
 • Umiestnenie vo vami vybranom regióne sveta – samozrejme viacero EU
 • Rýchla obnova z akokoľvek starej zálohy

Microsoft 365 zálohovanie

 • Automatické zálohovanie Exchange – mail, kontakty, kalendár
 • Zálohovanie OneDrive a SharePoint
 • Ľahká a rýchla obnova každého súboru a položky
 • Aktualizácia zálohovania 6x denne až po dobu 7 rokov bez extra príplatkov

Skladujte svoje dáta bezpečne a chráňte ich pred Ransomware

COVE Data Protection je komplexné a spoľahlivé riešenie pre zálohovanie a obnovu vašich dát. Je navrhnuté tak, aby pomohlo podnikom chrániť ich dáta pred rôznymi hrozbami, vrátane hardvérových porúch, softvérových chýb, škodlivého softvéru a dokonca aj úmyselných útokov. Ukladajte svoje zálohy mimo lokálnu sieť, kde nemajú dosah škodlivé softvéry Ransomware a využívajte efektívny dizajn COVE zálohovania s priamym prístupom do Cloudu.

Vďaka COVE dokážete zálohovať a obnovovať dáta z Microsoft 365 pomocou jedinej obrazovky. Toto riešenie s centrálnym monitoringom a správou zabezpečuje jednoduchú a efektívnu ochranu vašich serverov a pracovných staníc.

Hlavné výhody COVE Data Protection:

Spoľahlivosť

COVE Data Protection poskytuje spoľahlivé zálohovanie a obnovu dát. Zálohovanie dát na rôznych miestach pomocou COVE znižuje riziko straty dát v prípade porúch či prípadných incidentov.

Jednoduchá správa

S nástrojom COVE môžu podniky jednoducho spravovať svoje zálohy a obnovy z jedného centrálneho rozhrania. Alebo ponechať správu zálohovania na nás a venovať svoj drahocenný čas dôležitejším aktivitám.

Automatizácia

Zálohovanie je plne automatizované a umožňuje nastavenie pravidelných harmonogramov záloh, čo znižuje potrebu manuálnych zásahov.

Rýchla obnova

V prípade straty dát je obnova rýchla a efektívna. COVE Backup umožňuje obnoviť dáta na rôznych úrovniach – od jednotlivých súborov až po kompletné systémy.

Bezpečnosť

Zabezpečenie dát je kľúčovou súčasťou riešenia COVE Data Protection. Šifrovanie dát prebieha počas prenosu a aj priamo v úložiskách, čo zabezpečuje ich ochranu pred neoprávneným prístupom.

Škálovateľnosť

Bez ohľadu na veľkosť vašej organizácie, riešenie COVE prispôsobíme na mieru podľa vašich potrieb. Či už potrebujete zálohovať dáta jednej pracovnej stanice alebo celú firemnú sieť, riešenie prispôsobíme práve pre vás.

Prečo si zákazníci vyberajú zálohovanie dát COVE Data Protection?

 • Fyzické a virtuálne servery
 • Microsoft 365 dáta
 • Počítače a dokumenty
 • zahrnuté Cloudové úložisko
 • Aplikácie a databázy
 • Bez zariadenia, priamo do Cloudu

Počet:

Poskytovateľov spravovaných služieb používajúcich službu COVE:  +13.000

Zabezpečených zariadení: +700.000

Zabezpečených používateľov Microsoft 365: +1.700.000

COVE Data Protection vs. Veeam a Datto

Presúvajte až 60-krát menej údajov a využívajte rýchlejšie a častejšie aktualizované zálohovanie. Na rozdiel od úložísk akými sú napríklad Veeam či Datto, COVE využíva až 5-krát menšiu kapacitu úložiska na udržanie rovnakého počtu obnovovacích bodov. Jedinečný dizajn COVE bol vytvorený pre cloudovú ochranu údajov. A keďže COVE Data Protection je na prvom mieste Cloud, lokálne úložisko na rozdiel od iných riešení je pre vás plne voliteľným prvkom.

Ušetrite peniaze vďaka možnosti bezplatnej archivácie. Prehľadávať vaše dáta dokážete bez časového obmedzenia a bez dodatočných poplatkov. Namiesto zdĺhavého prihlasovania na rôzne kontá zálohovaných dát máte možnosť spravovania všetkých backupov na jednom mieste. Rýchla inštalácia a nasadenie už do pár minút sú len ďalšími z mnohých výhod.

Zobrazené ceny sú bez DPH.

Viac informácií a benefitov sa dozviete na web stránke dodávateľa

alebo nás neváhajte kontaktovať.