Vzdialený prístup k PC – TSplus Remote Access

TSplus Remote Access

Alternatíva k Citrix a Microsoft RDS

Ideálna alternatíva k Citrix a Microsoft RDS pre vzdialený prístup k ploche a poskytovanie aplikácií Windows. Povoľte svoje staršie aplikácie na webe, vytvorte riešenia SaaS alebo vzdialene pristupujte k vašim centralizovaným podnikovým nástrojom a súborom.

Softvér TSplus umožňuje okamžitý, intuitívny a bezproblémový prístup k aplikáciám a počítačom založeným na systéme Windows z akéhokoľvek prehliadača na zariadeniach akými sú počítače PC, Mac, smartfóny a tablety.

Pomocou tohto softvéru sa môžete bezpečným a spoľahlivým spôsobom spojiť priamo so svojimi spolupracovníkmi, či klientmi. TSplus Remote Access je jednoducho ideálnym riešením pre vzdialený prístup k ploche na akomkoľvek zariadení, kdekoľvek sa nachádzate.

TSplus Remote Access

Potrebujete pracovať na diaľku?

Potrebujete pracovať na diaľku s dátami a softwarom, ktorý máte vo firme? Potrebujete pracovať z domu alebo na pracovnej ceste?

Ako funguje vzdialený prístup s TSplus Remote Access? 

Systém funguje na princípe efektívneho vytvárania súbežných relácií, ku ktorým môžu vzdialene a bezpečne pristupovať používatelia na akomkoľvek zariadení či prehliadači. Aplikácie podniku hosťované v podnikovom dátovom centre alebo napríklad na serveri Cloud sú dostupné na webe prostredníctvom sprostredkovateľov RDP a HTML5. Ihneď po prihlásení dokážete jednoducho zdieľať svoje dáta aplikácie či používať tlačiareň bez potreby inštalácie ďalšieho softvéru. V rámci jedného serveru dokážete pripojiť až 50 používateľov

Režimy pripojenia k vzdialenej ploche

Klient RDP – štandardné úplné vzdialené plochy súbežne zdieľané používateľom. 

Klient RemoteApp – možnosť používať spúšťaciu ponuku na lokálnej pracovnej ploche používateľov na otváranie aplikácií hosťovaných na vašom serveri. 

Klient HTML5 – používanie vstavaného webového portálu na prístup k vašim webovým aplikáciám alebo úplným desktopom pomocou ľubovoľného prehliadača na akomkoľvek zariadení. 

Prečo TSplus Remote Access? 

Výhody TSplus Remote Access využíva viac ako 500 000 spoločností po celom svete. Namiesto zdĺhavého prebudovania aplikácií alebo nákupu drahých alternatív dokážete pomocou tejto služby efektívne a dlhodobo znížiť náklady svojho IT oddelenia a to až o 80%.

Po zakúpení licencie máte celoživotný prístup k ponúkaným službám, bez nutnosti ďalších dodatočných poplatkov.

Na bezpečnosť sa môžete spoľahnúť vďaka zabezpečenému šifrovanému pripojeniu, všetka sieťová komunikácia je šifrovaná a vzdialené pripojenia sú zabezpečené pomocou protokolov SSL/TLS.

Nenáročná inštalácia. Spustenie služby zvládne šikovný server administrátor už do 1 hodiny.

Pravidelné aktualizácie počas celého roka prispievajú aby bol TSplus Remote Access vždy o krok vpred a spĺňal všetky bezpečnostné požiadavky.

Viac o ponúkaných benefitoch sa dozviete na www.tsplus.net. 

SANDING s.r.o. je partner TSplus pre predaj licencií, inštaláciu a technickú podporu.