Školenie a konzultácie TEAMS, OneDrive, SharePoint

Školenie a konzultácie Microsoft TEAMS, SharePoint, OneDrive, Outlook a ďalších programov Microsoft 365 pre vašu lepšiu prácu.

  • Chcete vy alebo vaši pracovníci správne a plnohodnotne využívať funkcie programov TEAMS, SharePoint, OneDrive a ďalších aplikácií z balíkov Microsoft 365?
  • Chcete si zodpovedať otázky a doladiť detaily, s ktorými si zatiaľ neviete poradiť?
  • Chcete zistiť ako si uľahčiť používanie týchto nástrojov?

Máte pocit, že nástroje Microsoft 365 sú príliš zložité? Neprehľadné? Ťažko sa používajú? Dokonca, že nefungujú?

Uvedomujete si, že nástroje Microsoft 365 majú veľa možností? Je však zložité objaviť ako to celé spolu funguje a nastaviť to?

Získajte vedomosti a zručnosti.

Zavoláme vám a dohodneme podrobnosti.

Online školenie pre neobmedzený počet účastníkov od 120Eur bez DPH. Možnosť aj osobného školenia od 160Eur bez DPH.

školenie Teams, OneDrive, Sharepoint, Microsoft 365
Školenia a konzultácie k produktom Microsoft 365

Ako vám pomôžu naše školenia a konzultácie pre Microsoft 365, SharePoint, Teams a OneDrive?

Naše školenia a konzultácie vám pomôžu rýchlejšie adaptovať moderné cloudové služby, ktoré ponúkajú balíky služieb Microsoft 365. Nechajte si krátko a múdro poradiť a nemusíte sa dlho trápiť hľadaním správnych návodov v tréningoch Microsoft, na internete a zliepať si informácie z rôznych zdrojov.

Máme funkčné, overené a osvedčené postupy pre firmy, školy aj domáce kancelárie. Máme dlhoročné skúsenosti a sme Strieborný partner Microsoft.

Vyškolili sme stovky užívateľov. Prevádzkujeme Microsoft 365 pre viac ako 10.000 aktívnych užívateľov.

Ako prebieha školenie a konzultácie?

Školenie a konzultácie prebiehajú online. Ľahšie si ich naplánujete a ušetríte čas. Zároveň vďaka online spojeniu môže konzultant alebo školiteľ priamo pracovať aj s vaším prostredím a tak vám predviesť školené a konzultované veci aj priamo u vás. Tak najlepšie prenesiete nabrané vedomosti do vašej praxe.

Štandardná dĺžka školení a konzultácií je 60-90 minút. Je to optimálny čas na rýchle naberanie vedomostí bez straty pozornosti.

Vykonávame školenia a konzultácie pre majiteľov, riadiacich pracovníkov, IT odborníkov aj používateľov. Robíme školenia a konzultácie aj pre školy, riaditeľov, zodpovedné osoby, učiteľov. Školenia aj konzultácie môžu byť osobné aj skupinové.

Aktuálne organizujeme školenia a konzultácie vo vzájomne dohodnutých termínoch. Termíny už od jedného dňa od objednávky.

V prípade potreby vám pred online školením pomôžu naši technici nastaviť vaše pripojenie.