Office 365 pre školy – licencie

SANDING s.r.o. pre školy dodáva licencie a predplatné Microsoft, Office 365, Office 2019 a ďalšie potrebné na vyžiadanie. Pre školy dodávame v zvýhodnených cenách aj pridružené služby pre správne zavedenie a používanie moderných nástrojov. Školám poskytujeme aj výhodnú platenú technickú podporu používania služieb Microsoft 365, kde sa na nás môžu obracať zodpovedné osoby, IT pracovníci, riaditelia a zástupcovia škôl, aby sme spoločnými silami dosiahli úspech v používaní a zavádzaní moderných počítačových nástrojov, vhodných aj na zdolávanie výziev spojených s pandemickými opatreniami. Pre modernejšie Slovensko.

 

Autor fotky: Julia M Cameron na Pexels

SANDING s.r.o. je certifikovaný strieborný Microsoft partner. Poskytovateľ IT služieb od roku 1990. Teraz s dôrazom na moderné cloudové služby založené na platforme Microsoft 365. Začiatkom roka 2020 sme sa v reakcii na COVID situáciu zapojili do iniciatívy Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Jaroslava Kmeťa „IT firmy pomôžte Slovensku“. https://www.slovensko.sk/sk/it-firmy-pomozte-slovensku

 

Počas roku 2020 sme bezplatne pomohli viac ako 14 školám a škôlkam, do 12 sme zaviedli platformu Microsoft Office. Zapojili a zaučili sme viac ako 580 učiteľov a 4600 žiakov do systému TEAMS.

Počas ďalšieho obdobia sme zaviedli TEAMS ďalším školám a od leta 2021 sme nesmierne radi, že sme viacerým školám pomohli začať využívať aj benefit licencií zadarmo pre svojich žiakov, ktorý ich oprávňuje si inštalovať balík Office (word, excel, powerpoint) do ich počítačov. Vďaka benefitom programu spoločnosti Microsoft sme dodali tisíce inštalačných licencií pre žiakov zadarmo.

 

Spoločnosť Microsoft poskytuje školám rôzne benefity.

Napríklad zakúpením platených licencií (od 3.20Eur mesačne) pre všetkých zamestnancov školy, ktorí používajú počítač, získate na každého učiteľa až 40 licencií zadarmo pre študentov. Tak môže každý učiteľ získať pre všetkých svojich žiakov najnovšie programy Microsoft Office 365 na nainštalovanie do počítača. Viac info o benefitoch a licenčných podmienkach nájdete tu MS licencie.

Jednoduchý príklad: Škola s 30 pracovníkmi zaplatí 96Eur bez DPH mesačne a získa nárok až na 1200 licencií pre študentov zadarmo. Všetci budú mať balík programov Office 365 na inštalovanie do počítača.

Spojte sa s nami a nechajte si spraviť ponuku.

 

Cloudové licencie a služby pre školy

Licencie Office 365 pre školy – vybrané typy

Prehľad školských licencií Porovnanie plánov služieb Office 365 Education (microsoft.com)

 Licencie Microsoft Office 365 pre školy vo verzii A1

Úplne bezplatná online verzia balíka Office s e-mailom, videokonferenciami, prispôsobeným centrom pre tímovú prácu v triede so službou Microsoft Teams, nástrojmi na dodržiavanie súladu a ochranou informácií.

 

Licencie Microsoft Office 365 pre školy vo verzii A3

Všetky funkcie plánu A1 a navyše úplný prístup k počítačovým aplikáciám balíka Office na inštaláciu do počítačov a dodatočné nástroje na správu a zabezpečenie.

 

Licencie Microsoft Office 365 pre školy vo verzii A5

Všetky funkcie plánu A3 a navyše špičkové inteligentné spravovanie zabezpečenia, pokročilé dodržiavanie súladu a analytické systémy od spoločnosti Microsoft.

 

Trvalé licencie Microsoft Office 2019, 2021

V prípade záujmu o trvalé licencie Microsoft Office nás prosím kontaktujte pre cenovú ponuku.

V prípade záujmu o iné licencie, napríklad serverové licencie Windows Server alebo Windows 10, Windows 11, nás prosím kontaktujte.

 

Doplnkové služby pre školy s Office 365

Zavedenie Microsoft 365, pomoc s overením oprávnenosti získať školské zľavnené licencie alebo licencie zadarmo od Microsoftu, základné nastavenia.

Školenia základnej práce s TEAMS pre učiteľov, školenie základnej správy Microsoft 365 pre školských správcov.

 

Služby technickej podpory

Výhodná mesačná zmluvná platená technická podpora používania služieb Microsoft 365, kde sa na nás môžu obracať s otázkami alebo problémami zodpovedné osoby, IT pracovníci, riaditelia a zástupcovia škôl.

Máte záujem?

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku a viac informácií.

Súkromné licencie Office pre jednotlivcov vhodné pre študentov.