Office 365 pre školy – licencie

Office 365 pre školy – licencie

SANDING s.r.o. pre školy dodáva licencie a predplatné Microsoft, Office 365, Office 2019 a ďalšie potrebné na vyžiadanie. Pre školy dodávame v zvýhodnených cenách aj pridružené služby pre správne zavedenie a používanie moderných nástrojov. Školám poskytujeme aj výhodnú platenú technickú podporu používania služieb Microsoft 365, kde sa na nás môžu obracať zodpovedné osoby, IT pracovníci, riaditelia a zástupcovia škôl, aby sme spoločnými silami dosiahli úspech v používaní a zavádzaní moderných počítačových nástrojov, vhodných aj na zdolávanie výziev spojených s pandemickými opatreniami. Pre modernejšie Slovensko.

 

Autor fotky: Julia M Cameron na Pexels

SANDING s.r.o. je certifikovaný strieborný Microsoft partner. Poskytovateľ IT služieb od roku 1990. Teraz s dôrazom na moderné cloudové služby založené na platforme Microsoft 365. Začiatkom roka 2020 sme sa v reakcii na COVID situáciu zapojili do iniciatívy Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Jaroslava Kmeťa „IT firmy pomôžte Slovensku“. 


Počas roku 2020 sme bezplatne pomohli viac ako 14 školám a škôlkam, do 12 sme zaviedli platformu Microsoft Office. Zapojili a zaučili sme viac ako 580 učiteľov a 4600 žiakov do systému TEAMS.

Počas ďalšieho obdobia sme zaviedli TEAMS ďalším školám a od leta 2021 sme nesmierne radi, že sme viacerým školám pomohli začať využívať aj benefit licencií zadarmo pre svojich žiakov, ktorý ich oprávňuje si inštalovať balík Office (word, excel, powerpoint) do ich počítačov. Vďaka benefitom programu spoločnosti Microsoft sme dodali tisíce inštalačných licencií pre žiakov zadarmo.


Spoločnosť Microsoft poskytuje školám rôzne benefity.

Napríklad zakúpením platených licencií (od 3.20Eur mesačne) pre všetkých zamestnancov školy, ktorí používajú počítač, získate na každého učiteľa až 40 licencií zadarmo pre študentov. Tak môže každý učiteľ získať pre všetkých svojich žiakov najnovšie programy Microsoft Office 365 na nainštalovanie do počítača. Viac info o benefitoch a licenčných podmienkach nájdete tu MS licencie.

Jednoduchý príklad: Škola s 30 pracovníkmi zaplatí 96Eur bez DPH mesačne a získa nárok až na 1200 licencií pre študentov zadarmo. Všetci budú mať balík programov Office 365 na inštalovanie do počítača.

Spojte sa s nami a nechajte si spraviť ponuku.


Cloudové licencie a služby pre školy

Licencie Office 365 pre školy – vybrané typy

Prehľad školských licencií Porovnanie plánov služieb Office 365 Education (microsoft.com)

NOVINKA – Microsoft 365 A1 for devices

Jednoduchá a cenovo dostupná možnosť licencovania pre našich zákazníkov v oblasti vzdelávania, Microsoft 365 A1 pre zariadenia a nový spôsob, ako zapojiť svojich študentov do obsahu Microsoft Teams z fotoaparátu. Táto nová licencia, ktorá je k dispozícii od 1. novembra 2021, zahŕňa správu cloudu, Minecraft: Education Edition a kompletnú sadu aplikácií služieb Microsoft 365 vrátane balíka Office a Microsoft Teams, vďaka čomu je učenie v pomere 1:1 jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Microsoft 365 A1 pre licenciu na zariadenia stojí 38 dolárov za zariadenie na až šesť rokov, čo poskytuje viac pre študentov a pedagógov v porovnaní s konkurenčnými ponukami za rovnakú cenu. Microsoft 365 A1 pre zariadenia vám umožní podporovať vzdelávacie skúsenosti študentov v počítačových aplikáciách balíka Office s pripojením na internet alebo bez neho. Môžete odomknúť sociálne a emocionálne vzdelávacie zážitky pomocou služby Reflect in Microsoft Teams a spojiť sa so študentmi tam, kde sa už nachádzajú, s vydaním Minecraft: Education Edition. A vďaka správe zariadení prostredníctvom služby Microsoft Intune for Education môžete ušetriť čas správou zariadení v jednej cloudovej tabuli ako súčasti služby Microsoft 365.

Licencie Office 365 pre školy vo verzii A1

Úplne bezplatná online verzia balíka Office s e-mailom, videokonferenciami, prispôsobeným centrom pre tímovú prácu v triede so službou Microsoft Teams, nástrojmi na dodržiavanie súladu a ochranou informácií.


Licencie Office 365 pre školy vo verzii A3

Všetky funkcie plánu A1 a navyše úplný prístup k počítačovým aplikáciám balíka Office na inštaláciu do počítačov a dodatočné nástroje na správu a zabezpečenie.


Licencie Microsoft Office 365 pre školy vo verzii A5

Všetky funkcie plánu A3 a navyše špičkové inteligentné spravovanie zabezpečenia, pokročilé dodržiavanie súladu a analytické systémy od spoločnosti Microsoft.


Trvalé licencie Microsoft Office 2019, 2021

V prípade záujmu o trvalé licencie Microsoft Office nás prosím kontaktujte pre cenovú ponuku.

V prípade záujmu o iné licencie, napríklad serverové licencie Windows Server alebo Windows 10, Windows 11, nás prosím kontaktujte.


Doplnkové služby pre školy s Office 365

Zavedenie Microsoft 365, pomoc s overením oprávnenosti získať školské zľavnené licencie alebo licencie zadarmo od Microsoftu, základné nastavenia.

Školenia základnej práce s TEAMS pre učiteľov, školenie základnej správy Microsoft 365 pre školských správcov.


Služby technickej podpory

Výhodná mesačná zmluvná platená technická podpora používania služieb Microsoft 365, kde sa na nás môžu obracať s otázkami alebo problémami zodpovedné osoby, IT pracovníci, riaditelia a zástupcovia škôl.

Máte záujem?

Kontaktujte nás pre cenovú ponuku a viac informácií.

Súkromné licencie Office pre jednotlivcov vhodné pre študentov.