Dynamics 365 CRM a ERP od Microsoftu

Čo je Dynamics 365?

Dynamics 365 je systém integrovaných modulov z rôznych oblastí, ktorý pokrýva všetky oblasti vášho podnikania. Moduly obsahujú základné pracovné postupy overené svetovými podnikmi. Každý modul sa však dá ďalej upravovať na vaše špecifické podmienky či rozšírením databázy alebo napríklad upravením zoznamov a reportov.

Systém Dynamics 365 je veľmi intuitívny a plne prepojený s Office 365, čo prináša užívateľom rýchly štart do práce s týmto systémom, ale aj každodenne uľahčuje prácu vaším pracovníkom. Dynamics 365 sprehľadňuje vzájomnú spoluprácu na obchodných prípadoch. Jednotná databáza firiem a ich kontaktov umožňuje efektívnu prácu od potencionálneho obchodu, obchodného prípadu, objednávky, dodávky až po starostlivosť o zákazníka.

Dynamics 365 CRM testovanie – TRIAL zadarmo

Vyžiadajte si u nás zapojenie testovacieho TRIAL prostredia do vášho prostredia Microsoft 365 a vyskúšajte si prácu v ňom na 30 dní zadarmo.

Dynamics 365 – agilný prístup k zákazníkom

Je to spôsob, ako sa stať agilnejším, aby ste nadchli svojich zákazníkov. S Dynamics 365 budete mať jedinú inteligentnú podnikovú aplikáciu, ktoré umožňujú každému poskytovať prevádzkovú dokonalosť a vytvárať pútavejšie zákaznícke skúsenosti.

Dynamics 365 Sales

Microsoft Dynamics 365

Spojte sa s nami pre jednoduché implementácie

Dynamics 365 CRM – Sales, Services, Marketing, Finance, …

Máte záujem o CRM systém prepojený s Microsoft 365? Synchronizáciu kontaktov a aktivít s Microsoft Outlookom? Mať všetko prístupné cez webový prehliadač alebo na mobilnom telefóne?

Chceli by ste mať kompletný systém na riadenie vášho biznisu? Mať špičkový produkt, ktorý sa vie prispôsobiť vašim potrebám a zároveň má už v sebe implementované svetové postupy pre riadenie vášho obchodu? Stačí začať napĺňať vašimi kontaktnými údajmi, obchodnými prípadmi a intuitívne začať využívať systém. Začať si vytvárať vlastné zostavy a prehľady prepojené s Excelom.

Microsoft Dynamics 365 cena?

Chcete vedieť aká je u nás cena Microsoft Dynamics 365? Cena modulu Sales professional už od 55EUR bez DPH na užívateľa a mesiac. Oficiálne ceny nájdete na stránka Microsoft Dynamics pricing. Ceny pre člena tímu približne 8EUR na mesiac. Pošlite nám dopyt!

Uzavrieť viac obchodov.

Nájdite a budujte silnejšie vzťahy. Zvýšte produktivitu a výkonnosť. Získajte jediný pohľad na zákazníkov.

Zvýšenie dopytu zákazníkov

Nájdite a vylepšujte správne kanály. Vytvorte prepojené zákaznícke zážitky. Zostaňte na vrchole trhových trendov.

Prekonajte očakávania zákazníkov

Prinášate pozitívne zákaznícke skúsenosti rýchlejšie. Optimalizujte zdroje a pomôžte technikom byť efektívnejší. Znížite prevádzkové náklady.

Rozvíjajte svoje podnikanie rýchlejšie

Zmeňte svoje tradičné finančné riadenie. Automatizujte procesy na zvýšenie efektívnosti. Znížte prevádzkové náklady a finančné  komplikácie.

Automatizácia prevádzky

Prechod od reaktívnych na prediktívne operácie. Automatizujte a zjednodušte riadenie výrobného a dodávateľského reťazca. Maximalizujte životnosť svojho majetku.

Zistite informácie o ďalších moduloch.

Microsoft Dynamics 365 - optimalizujte predaj