Adobe licencie

Adobe licencie

SANDING s. r. o. je partnerom spoločnosti Adobe a ponúka prístup k širokej ponuke licencií kreatívnych softvérových produktov a balíkov pre firmy, vzdelávacie inštitúcie-školy, či neziskové organizácie. Tieto softvéry sprostredkováva vo forme elektronickej licencie za priaznivé ceny a zľavnené ceny pre vzdelávacie inštitúcie a neziskové organizácie. Ponúka taktiež kompletný servis v podobe registrácie vašej spoločnosti, inštalácie a efektívneho spravovania licencií. 

Potrebujete kúpiť Adobe licencie?

Spojte sa s nami, získajte ponuku a užívajte si produkty Adobe.

Softvér pre firmy od Adobe 

Budujte značku a naštartujte svoje podnikanie pomocou najlepších kreatívnych aplikácií a služieb. Získate všetko, čo potrebujete na tvorbu obsahu pre akékoľvek kreatívne projekty akými sú fotografie, grafický dizajn, úprava videí, dizajn používateľskej skúsenosti, kreslenie a maľovanie, sociálne médiá a oveľa viac.  Začnite spolupracovať efektívne pomocou efektívne prepojených nástrojov a služieb navrhnutými priamo pre podniky, majte vždy prístupné vzdelávacie materiály a inšpirujúce programy a nástroje nevyhnutné pre IT profesionálov. 

Vybrané licencie Adobe

Creative Cloud – všetky kreatívne aplikácie a nástroje pod jednou strechou. 

 

Photoshop – najpoužívanejší grafický program na úpravu rastrovej grafiky, fotografií a iných projektov. 

 

Illustrator – grafický program na tvorbu vektorovej grafiky akou sú logá, ikonky či práca s písmom. 

 

Premiere Pro – úprava profesionálnych videí pre filmy, televíziu, alebo web. 

 

Acrobat Pro – jednoduchá a efektívna práca s dokumentmi vo formáte PDF. 

Spôsob dodania služby a licencií Adobe cloud 

Licencie na ADOBE produkty sú dodávané vo forme predplatného s platnosťou po dobu 12-tich mesiacov. K licenciám sa dá objednať inštalácia produktov, podpora používania licencií a iné doplnkové služby ako odborné poradenstvo pri výbere vhodných licencií pre vašu spoločnosť, otvorenie účtu, manažovanie licencie a manažovanie používateľských profilov. Získate registráciu firmy v spoločnosti Adobe v podobe biznis účtu a založenie VIP účtu. VIP účet (Value Incentive Plan) disponuje väčšou flexibilitou, jednoduchšou formou spravovania a centralizovanou kontrolou aktualizácií pre všetky zariadenia. Súčasťou je taktiež Admin Console pomocou ktorej dokážete jednoducho sledovať a spravovať licencie pre svoj tím či zamestnancov, mať prehľad nad zostávajúcim úložným online priestorom  a zabezpečený podporný servis pri spravovaní.