Cloudové služby

CLOUDOVÉ SLUŽBY

Cloudové služby dnes používa väčšina používateľov – či už sú to e-maily, Spotify, sociálne siete alebo napríklad Google Drive a ďalšie. SANDING vám však ponúka ďaleko sofistikovanejšie riešenia, vďaka ktorým povýšite vašu prácu na novú úroveň. Cloud computing vám dokáže uľahčiť a zefektívniť nielen podnikanie, ale aj každodenné fungovanie domácnosti. Aj preto sa na nás v tejto oblasti obracajú nielen firmy, ale tiež živnostníci či malé firmy, alebo dokonca súkromné osoby.

Cloudové služby. Zistite ako vám dokážeme pomôcť s prechodom do cloudu.

Majte dáta zálohované v bezpečí. Optimalizujte využívanie vašich služieb. Pristupujte k službám kedykoľvek a odkiaľkoľvek a majte prehľad o tom, čo sa deje vo vašej firme. Zefektívnite prácu vašich zamestnancov, čím ušetríte nielen ich čas, ale aj vlastné financie.

Prečítajte si článok v časopise Nextech o našom úspechu pri prevádzaní firiem do cloudu – S cloudom proti korone.

Rozmýšľate nad cloudovými službami?

Využite naše bohaté skúsenosti so zavádzaním, školením a prevádzkou.

Čo sú cloudové služby a ako mi môžu pomôcť?

Odborné frázy dajme bokom. Rozumieme, že niektorým veciam nerozumiete a ani nepotrebujete rozumieť – veď nakoniec, od toho sme tu my. Vysvetlime si to však na príklade: cludové služby sú prakticky všetky služby a programy, ktoré bežia na vzdialenom serveri a ku ktorým sa pravidelne pripájate (napríklad cez aplikáciu, program alebo web), aby ste ich používali. Je to napríklad ukladanie fotografií na váš Google Drive disk, prehrávanie hudby z aplikácie Spotify, vytváranie dokumentov v Microsoft Office 365  či prístup k vašej e-mailovej schránke z mobilu. Čítajte aj v našom blogu Čo sú cloudové služby?

Lenže tým to nekončí. Cludové služby, keďže je k nim možné pristupovať kedykoľvek a odkiaľkoľvek (počítač, mobil, tablet, …), majú obrovský potenciál. Predstavte si, že vaši zamestnanci naraz pracujú na reportoch – jeden z firemného počítača z kancelárie v Bratislave, druhý z home officu zo svojho laptopu v Košiciach, či inde na Slovensku alebo v zahraničí. Práca z domu nebola nikdy ľahšia. Alebo, že na diaľku hocikedy vidíte stav vašich firemných zariadení – či sú aktualizované, zálohované, či nenastala nejaká chyba. Alebo napríklad viete vzdialene pristúpiť k pracovnej ploche vášho kolegu a pomôcť mu tak s problémom na jeho počítači. Alebo to necháte na nás, pretože IT služby vieme v rámci cloudu robiť aj na diaľku. Sci-fi? Možno pre vás áno, no pre nás realita. Radi vám o tom porozprávame viac osobne. 

Škálovateľnosť služieb a priaznivá cena

Najväčšiu výhodu cloudových služieb sme si však nechali na záver. Medzi obrovské benefity patrí práve škálovateľnosť služieb – v rámci cloudu môžete jednoducho rozširovať či zužovať spektrum platených služieb podľa svojich potrieb – záleží, či potrebujete mať “iba” kanceláriu vo vrecku alebo manažovať na diaľku obrovský kolos. A navyše, správa cloud služieb a podpora profesionálov, teda nás v SANDING, vás nezruinuje. Práve naopak, migráciou všetkých alebo len časti svojich služieb do cloudu môžete znížiť náklady na vlastnú IT podporu. A cena za služby? Tá je tiež od nás lepšia než u väčšiny konkurencie. Presvedčte sa o tom sami a kontakujte nás.

Tu nájdete popis služieb Microsoft 365  a ceny základných služieb.

Moderné IT služby pre každú firmu a domácu kanceláriu.

Prenášame firmy do cloudu. Zavedieme, zaškolíme. Predaj licencií Microsoft 365.

Kontaktujte nás. Poradíme a ušijeme pre vás riešenie na mieru.

Kontakujte nás tu.